Webinář č. 182 (2.11. 2021) – „Workshop - Problematika měření dle nové vyhlášky č. 140/2021 Sb. o energetickém auditu“

Asociace energetických auditorů – energetických specialistů, z.s.  pro vás připravila v rámci průběžného vzdělávání  - odborný webinář  č. 182 – „Workshop - Problematika měření dle nové vyhlášky č. 140/2021 Sb. o energetickém auditu“ -  ohodnocen 3 kredity, který se uskuteční 2.11. 2021 od 9.00 hod

Vzhledem k stále přetrvávající situaci koronavirové  nákazy  a dále s ohledem na vaše kladné ohlasy k  námi pořádaných webinářů, jsme se rozhodli odborné akce průběžného vzdělávání dále pořádat ve formě webinářů. Z webináře je vždy  proveden záznam včetně sdílené prezentace.

Webinář je zařazen do systému průběžného vzdělávání (ENEX) pod číslem 182 a ohodnocen 3 kredity

Program:

1. část: 9,00-12,30 hod.

  • Požadavky na měření a monitorování energetických veličin v rámci energetického auditu dle § 8, odst.5 a § 10, písm.c) vyhlášky č. 140/2021 Sb. o energetickém auditu a energetickém posudku
  • Podrobnosti zpracování plánu měření  v rámci energetického auditu
  • Rozhodování při stanovení proměnných veličin při monitorování a měření

2.část: 13,30-16,00 hod.

  • Podrobnosti analýzy výsledků monitorování a měření klíčových charakteristik spotřeby
  • Okrajové podmínky při formulaci návrhů na doplnění monitorovacích a měřících systémů
  • Praktický příklad analýzy a vyhodnocení návrhů na systém měření a monitorování spotřeby energie v energetickém auditu

Problematika se bude zabývat oblastí měření a monitorování energetických veličin v rámci energetického auditu dle § 8, odst.5 a § 10, písm.c) vyhlášky o energetickém auditu. Workshop bude konkrétně zaměřen na podrobnosti zpracování plánu měření, na podrobnosti analýzy výsledků monitorování a měření klíčových charakteristik a stanovení relevantních proměnných veličin. Osvětlena bude rovněž problematika a specifika jednotlivých měřených veličin vhodných měřících přístrojů a to jak v trvalých tak i operativních.

Účastníkům workshopu budou před jeho konáním zaslány otázky k diskuzi, které se stanou předmětem polemiky při workshopu.

Odborným garantem Ing. Miroslav Mareš - předseda SR AEA-ES, z.s. (člen pracovních skupin pro zpracování odborného návrhu změny zákona č. 406/2000 Sb. od roku 2020, nové vyhlášky č.4/2020 Sb. o energetických specialistech a nové vyhlášky o energetickém auditu a energetickém posudku a nové vyhlášky o kontrole systému vytápění a kontrole systému klimatizace, energetický specialista pro všechna oprávnění dle zákona č. 406/2000 Sb. Dále  je předsedou zkušební komise pro odborné zkoušky uchazečů o oprávnění energetických specialistů zapsaných v seznamu energetických specialistů MPO ČR. Další odborní specialisté především z řad ČVUT a AEA-ES  budou přizvání k prezentaci dílčích částí webináře.

Akce je vhodná pro energetické specialisty držitelé oprávnění pro energetické audity a energetické posudky, PENB, kontroly systému vytápění a kontroly systému klimatizace podle §10, odst. 1, písm.a) až d).

Prezentace přednášek budou účastníkům k dispozici v elektronické podobě. Účastníkům bude potvrzena účast na webináři Státní energetické inspekci za předpokladu, že se přihlášený energetický specialista zúčastní on-line vysílání v plném rozsahu.

Účastníkům bude potvrzena účast na webináři Státní energetické inspekci za předpokladu, že se přihlášený energetický specialista zúčastní on-line vysílání v plném rozsahu.

Na seminář se lze přihlásit elektronicky níže (členové AEA-ES se nejdříve přihlásí do členské zóny).
Přístup k přednáškám v elektronické podobě je po dobu 90 dnů.

Na případné další dotazy ve věci organizace semináře Vám ráda odpoví paní Naďa Drahošová, tel. 233 343 206 nebo 725 995 244, kancelar@aea.cz, drahosova@aea.cz.

Důležité informace

V klientské zóně naleznete přednášky ke stažení a všechny další údaje k této akci. Prezentace jsou k dispozici po dobu 90 dnů od termínu konání.

Jste-li členem AEA, přihlašujete se svým osobním heslem a e-mailovou adresou přes členské přihlašovací rozhraní vpravo nahoře. Administrace Vám zobrazí všechny akce, na které jste se přihlásili a uhradili vložné, a do kterých můžete vstupovat.

Nejste-li členem AEA, obdržíte po přihlášení a úhradě vložného osobní heslo na kontaktní email, uvedený v přihlášce. Heslo je aktivní pro tuto konkrétní akci a po dobu 90 dnů od termínu jejího konání. Přihlašujete se číslem objednávky, které je uvedené na faktuře, a heslem přes nečlenské přihlašovací rozhraní vpravo nahoře.

Termíny konání

02.11.2021

Místo konání kurzu

Webinář

Vaše aktuální cena
2 350,00 Kč bez DPH
(2 843,50 vč. DPH)
Cena pro členy
1 840,00 Kč bez DPH
(2 226,40 vč. DPH)

Pro získání této ceny
se prosím přihlašte.

Přihlásit

Přihlašovací formulář - závazná přihláška

Termín *

Kontaktní informace

Fakturační údaje

Položky označené hvězdičkou ( *) jsou povinné.