Webinář č. 178 (13.12. 2021) - "Workshop - Podrobnosti nové vyhlášky č. 264/2020 Sb. o energetické náronosti budov. Praktické příklady. - 2. etapa" - 3 kredity

Asociace energetických auditorů – energetických specialistů, z.s.  pro vás připravila v rámci průběžného vzdělávání  - odborný webinář  č. 178 – „Workshop - Podrobnosti vyhlášky č. 264/2020 Sb. o energetické náročnosti budov. Praktické příklady. 2. etapa“ -  ohodnocen 3 kredity, který se uskuteční 13.12. 2021 od 9.00 hod

Vzhledem k stále přetrvávající situaci koronavirové  nákazy  a dále s ohledem na vaše kladné ohlasy k  námi pořádaných webinářů, jsme se rozhodli odborné akce průběžného vzdělávání dále pořádat ve formě webinářů. Z webináře je vždy  proveden záznam včetně sdílené prezentace.

Webinář je zařazen do systému průběžného vzdělávání (ENEX) pod číslem 178 a ohodnocen 3 kredity

Vzdělávací akce navazuje na 1. etapu akce č. 177, která je navržena v termínu 6.12. 2021 s tím, že obsahem tohoto workshopu bude přednesení praktických aplikací průkazů energetické náročnosti budov pro jednotlivé typy budov.

V rámci workshopu budou účastníkům předem zaslány tematické okruhy s důrazem na nové prvky průkazů energetické náročnosti budov a závazných ČSN.

Při workshopu budou detailně osvětleny jednotlivé problémové okruhy ve formě vzájemné spolupráce přednášejícího s účastníky webináře.

Hlavními tématy diskuze bude:

- PENB nových budov

- PENB stávajících budov

- PENB průmyslové budovy

- PENB budov terciární sféry

Odborným garantem a přednášejícím bude Ing. Miroslav Mareš - předseda SR AEA-ES (člen pracovních skupin pro zpracování odborného návrhu změny zákona č. 406/2000 Sb. od roku 2020, nové vyhlášky č.4/2020 Sb. o energetických specialistech a nové vyhlášky o energetickém auditu a energetickém posudku, energetický specialista pro všechna oprávnění dle zákona č. 406/2000 Sb.). Dalšími přednášejícími budou: Ing. Irena Svatošová, Ph.D., člen SR AEA-ES, energetický specialista pro zpracování průkazů energetické náročnosti budov, odborná asistentka na VŠB - provede přednášku na téma zvyšování účinnosti užití energie v obálce budovy, Ing. Renata Straková, člen SR AEA-ES, energetický specialista pro zpracování PENB, Robert Šafránek, člen DR AEA-ES, energetický specialista a další odborníci z ČVUT

Seminář je vhodný pro energetické speciality - držitele oprávnění pro zpracování průkazů energetické náročnosti budov podle §10, odst.1, písm.b) zákona č. 406/2000 Sb.

Prezentace přednášek budou účastníkům k dispozici v elektronické podobě.

Účastníkům bude potvrzena účast na webináři Státní energetické inspekci za předpokladu, že se přihlášený energetický specialista zúčastní on-line vysílání v plném rozsahu.

Na seminář se lze přihlásit elektronicky níže (členové AEA-ES se nejdříve přihlásí do členské zóny).
Přístup k přednáškám v elektronické podobě je po dobu 90 dnů.

Na případné další dotazy ve věci organizace semináře Vám ráda odpoví paní Naďa Drahošová, tel. 233 343 206 nebo 725 995 244, kancelar@aea.cz, drahosova@aea.cz.

 

Důležité informace

V klientské zóně naleznete přednášky ke stažení a všechny další údaje k této akci. Prezentace jsou k dispozici po dobu 90 dnů od termínu konání.

Jste-li členem AEA, přihlašujete se svým osobním heslem a e-mailovou adresou přes členské přihlašovací rozhraní vpravo nahoře. Administrace Vám zobrazí všechny akce, na které jste se přihlásili a uhradili vložné, a do kterých můžete vstupovat.

Nejste-li členem AEA, obdržíte po přihlášení a úhradě vložného osobní heslo na kontaktní email, uvedený v přihlášce. Heslo je aktivní pro tuto konkrétní akci a po dobu 90 dnů od termínu jejího konání. Přihlašujete se číslem objednávky, které je uvedené na faktuře, a heslem přes nečlenské přihlašovací rozhraní vpravo nahoře.

Termíny konání

13.12.2021

Místo konání kurzu

Webinář

Vaše aktuální cena
2 350,00 Kč bez DPH
(2 843,50 vč. DPH)
Cena pro členy
1 840,00 Kč bez DPH
(2 226,40 vč. DPH)

Pro získání této ceny
se prosím přihlašte.

Přihlásit

Přihlašovací formulář - závazná přihláška

Termín *

Kontaktní informace

Fakturační údaje

Položky označené hvězdičkou ( *) jsou povinné.