Webinář č. 173 „Workshop - Podrobnosti nové vyhlášky o kontrole systému vytápění a systému klimatizace. Praktické příklady - 2. etapa“ - 3 kredity

Asociace energetických auditorů – energetických specialistů, z.s.  pro vás připravila v rámci průběžného vzdělávání  - odborný webinář  č. 173 – „Workshop - Podrobnosti nové vyhlášky o kontrole systému vytápění a systému klimatizace. Praktické příklady - 2. etapa“ -  ohodnocen 3 kredity, který seměl uskutečnit 14.10. 2021 od 9.00 hod

DŮVODEM ZRUŠENÍ TOHOTO TERMÍNU JE STAV, KDY DOSUD NEBYLA PUBLIKOVÁNA NOVÁ VYHLÁŠKA O KONTROLE SYSTÉMU VYTÁPĚNÍ A SYSTÉMU KLIMATIZACE. NOVÝ TERMÍN KONÁNÍ BUDE STANOVEN PO ZVEŘEJNĚNÍ TÉTO VYHLÁŠKY VE SBÍRCE ZÁKONŮ.

Vzhledem k stále přetrvávající situaci koronavirové  nákazy  a dále s ohledem na vaše kladné ohlasy k  námi pořádaných webinářů, jsme se rozhodli odborné akce průběžného vzdělávání dále pořádat ve formě webinářů. Z webináře je vždy  proveden záznam včetně sdílené prezentace.

Webinář je zařazen do systému průběžného vzdělávání (ENEX) pod číslem 173 a ohodnocen 3 kredity

Vzdělávací akce navazuje na 1. etapu akce č. 172, která je navržena v termínu 5.10. 2021 s tím, že obsahem tohoto workshopu bude přednesení praktických aplikací kontrol systému vytápění a analýza položených otázek v rámci 1. etapy vzdělávací akce.

V rámci workshopu budou účastníkům dopředu zaslány tematické okruhy s důrazem na nové prvky zpracování kontroly systému vytápění a kontroly systému klimatizace.

Při workshopu budou následně jednotlivé problémové okruhy detailně osvětleny ve formě vzájemné spolupráce přednášejícího s účastníky workshopu.

Hlavními tématy diskuze bude:

- obsah kontroly systému vytápění

- hodnocení dimenzování

- hodnocení provozních parametrů

- hodnocení nastavení a fungování automatizačního a řídícího systému

- požadavky na součinnost vlastníka

- návrhy na opatření a jejich vyhodnocení

Odborným garantem Ing. Miroslav Mareš - předseda SR AEA-ES, z.s. (člen pracovních skupin pro zpracování odborného návrhu změny zákona č. 406/2000 Sb. od roku 2020, nové vyhlášky č.4/2020 Sb. o energetických specialistech a nové vyhlášky o energetickém auditu a energetickém posudku a nové vyhlášky o kontrole systému vytápění a kontrole systému klimatizace, energetický specialista pro všechna oprávnění dle zákona č. 406/2000 Sb. Dále  je předsedou zkušební komise pro odborné zkoušky uchazečů o oprávnění energetických specialistů zapsaných v seznamu energetických specialistů MPO ČR. Další odborní specialisté především z řad ČVUT budou přizvání k prezentaci dílčích částí webináře.

Akce je vhodná pro energetické specialisty držitelé oprávnění pro kontroly systému vytápění a systému klimatizace dle §10, odst.1. písm.c) a d).

Prezentace přednášek budou účastníkům k dispozici v elektronické podobě. Účastníkům bude potvrzena účast na webináři Státní energetické inspekci za předpokladu, že se přihlášený energetický specialista zúčastní on-line vysílání v plném rozsahu.

Účastníkům bude potvrzena účast na webináři Státní energetické inspekci za předpokladu, že se přihlášený energetický specialista zúčastní on-line vysílání v plném rozsahu.

Na seminář se lze přihlásit elektronicky níže (členové AEA-ES se nejdříve přihlásí do členské zóny).
Přístup k přednáškám v elektronické podobě je po dobu 90 dnů.

Na případné další dotazy ve věci organizace semináře Vám ráda odpoví paní Naďa Drahošová, tel. 233 343 206 nebo 725 995 244, kancelar@aea.cz, drahosova@aea.cz.

Důležité informace

V klientské zóně naleznete přednášky ke stažení a všechny další údaje k této akci. Prezentace jsou k dispozici po dobu 90 dnů od termínu konání.

Jste-li členem AEA, přihlašujete se svým osobním heslem a e-mailovou adresou přes členské přihlašovací rozhraní vpravo nahoře. Administrace Vám zobrazí všechny akce, na které jste se přihlásili a uhradili vložné, a do kterých můžete vstupovat.

Nejste-li členem AEA, obdržíte po přihlášení a úhradě vložného osobní heslo na kontaktní email, uvedený v přihlášce. Heslo je aktivní pro tuto konkrétní akci a po dobu 90 dnů od termínu jejího konání. Přihlašujete se číslem objednávky, které je uvedené na faktuře, a heslem přes nečlenské přihlašovací rozhraní vpravo nahoře.

Termíny konání

14.10.2021

Místo konání kurzu

Webinář

Vaše aktuální cena
2 350,00 Kč bez DPH
(2 843,00 vč. DPH)
Cena pro členy
1 840,00 Kč bez DPH
(2 226,00 vč. DPH)

Pro získání této ceny
se prosím přihlašte.

Přihlásit

Přihlašovací formulář - závazná přihláška

Termín *

Kontaktní informace

Fakturační údaje

Položky označené hvězdičkou ( *) jsou povinné.