Seminář - č. 99 - "Workshop - praktické příklady energetických auditů a energetických posudků" - 3 kredity

Asociace energetických auditorů - energetických specialistů, z.s., pro vás připravila v rámci průběžného vzdělávání seminář

„Workshop - praktické příklady energetických auditů a energetických posudků“,

který se uskuteční 27.1. 2021 jako webinář.
Doba trvání je od 9.00 do 17.00 hod.

S ohledem na kladné vyjádření k dosud provedeným webinářům a přetrvávající situaci koronavirové nákazy, jsem se rozhodli akce nadále uspořádat ve formě webináře. Z webináře bude proveden záznam, včetně sdílené prezentace.

Seminář je zařazen do systému průběžného vzdělávání (ENEX) pod číslem 99 a ohodnocen 3 kredity.

Akce přímo souvisí se zákonem č. 3/2020 Sb., kterým se mění zákon č. 406/2000 Sb. o hospodaření energií ve znění pozdějších předpisů, a novou vyhláškou o energetickém auditu a energetickém posudku, která zavádí nový způsob zpracování energetického auditu a energetického posudku. V rámci semináře budou účastníkům dopředu zaslány tematické okruhy spolu s praktickými příklady zpracování jednotlivých částí energetického auditu, s důrazem na nové prvky zpracování. Při workshopu budou poté jednotlivé problémové okruhy detailně osvětleny ve formě vzájemné spolupráce přednášejícího s účastníky semináře. Hlavními tématy diskuze bude:

  • Plán energetického auditu
  • Analýza příležitostí ke zvyšování účinnosti užití energie
  • Vícekriteriální hodnocení příležitostí
  • Energetické ukazatele
  • Ekonomické a ekologické hodnocení navržených příležitostí
  • Příležitosti v oblasti zdrojů energie, distribučních systémů, spotřebičů energie, OZE a DEZ

Odborným garantem je Ing. Miroslav Mareš - předseda SR AEA-ES (člen pracovních skupin pro zpracování odborného návrhu změny zákona č. 406/2000 Sb. od roku 2020, nové vyhlášky č.4/2020 Sb. o energetických specialistech, nové vyhlášky o energetickém auditu a energetickém posudku a nové vyhlášky o kontrole systému vytápění a kontrole systému klimatizace, energetický specialista pro všechna oprávnění dle zákona č. 406/2000 Sb.).

Akce je vhodná pro energetické speciality - držitele oprávnění pro zpracování energetického auditu a energetického posudku.

Na seminář se lze přihlásit elektronicky níže (členové AEA-ES se nejdříve přihlásí do členské zóny).
Přístup k přednáškám v elektronické podobě je po dobu 90 dnů.

Na případné další dotazy ve věci organizace semináře Vám ráda odpoví paní Naďa Drahošová, tel. 233 343 206 nebo 725 995 244, kancelar@aea.cz, drahosova@aea.cz.

Důležité informace

V klientské zóně naleznete přednášky ke stažení a všechny další údaje k této akci. Prezentace jsou k dispozici po dobu 90 dnů od termínu konání.

Jste-li členem AEA, přihlašujete se svým osobním heslem a e-mailovou adresou přes členské přihlašovací rozhraní vpravo nahoře. Administrace Vám zobrazí všechny akce, na které jste se přihlásili a uhradili vložné, a do kterých můžete vstupovat.

Nejste-li členem AEA, obdržíte po přihlášení a úhradě vložného osobní heslo na kontaktní email, uvedený v přihlášce. Heslo je aktivní pro tuto konkrétní akci a po dobu 90 dnů od termínu jejího konání. Přihlašujete se číslem objednávky, které je uvedené na faktuře, a heslem přes nečlenské přihlašovací rozhraní vpravo nahoře.

Termíny konání

27.01.2021

Místo konání kurzu

WEBINÁŘ

Vaše aktuální cena
2 350,00 Kč bez DPH
(2 843,50 vč. DPH)
Cena pro členy
1 840,00 Kč bez DPH
(2 226,40 vč. DPH)

Pro získání této ceny
se prosím přihlašte.

Přihlásit

Přihlašovací formulář - závazná přihláška

Termín *

Kontaktní informace

Fakturační údaje

Položky označené hvězdičkou ( *) jsou povinné.