14. konference AEA-ES - "ENERGETIČTÍ SPECIALISTÉ ?!"

AEA-ES, z.s., pořádá již 14. celostátní konferenci energetických specialistů a dalších odborníků nad aktuálními tématy, s cílem předat a sdílet zkušenosti a správné postupy v oblasti jednotlivých činností energetických specialistů, oprávněných podle zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření energií v platném znění tak, abychom při naši práci nejen naplňovali zákonné podmínky, ale také kvalitně realizovali požadavky a potřeby našich zákazníků. A jak název konference předjímá, rozhodně se nebudeme vyhýbat ani otazníkům a vykřičníkům, které přináší energetické dokumenty a naše práce pro veřejnost, i nám samotným.

Konference je zaměřena především na energetické specialisty oprávněné podle zákona č. 406/2000 Sb. a další odborníky v energetice - energetické konzultanty, manažery a další zájemce z řad odborné veřejnosti.

Program je rozdělen do pěti hlavních bloků:

  • Legislativa
  • Kontroly činnosti energetických specialistů
  • Praxe energetických specialistů I
  • Programy podpory OP PIK a OPŽP
  • Praxe energetických specialistů II

Další informace a podrobnosti budou průběžně doplňovány a uveřejňovány.

Zde naleznete již aktualizovanou pozvánku.

Těšíme se na setkání s Vámi !

Partnery konference jsou společnosti

FENIX Trading, s.r.o.
KNAUF INSULATION, spol. s r.o.
AKIRE, s.r.o.
FLOWBOX s.r.o.

Na konferenci se lze přihlásit elektronicky níže, členové AEA-ES se nejdříve přihlásí do členské zóny. Počet uchazečů je limitován kapacitou sálu.

V ceně je obsaženo občerstvení (coffee break, oběd, raut), které bude v průběhu konference poskytováno. Ubytování si každý účastník zajišťuje a hradí sám. Pokud se budete chtít ubytovat přímo v místě konání (Masarykova kolej - hotel, vč. možnosti parkování v areálu souběžně s ubytováním), můžete kontaktovat paní Příhodovou na tel. 233 051 237, nebo využít elektronický formulář.

Na případné další dotazy Vám ráda odpoví paní Naďa Drahošová, tel.: 233 343 206 nebo 725 995 244.

Máte zájem účastnit se 14. celostátní konference AEA-ES, z.s., a prezentovat své výrobky, technologie nebo služby? Rádi Vás na konferenci přivítáme - vyžádejte si na e-mailu   marek@aea.cz   podrobnější informace.

Důležité informace

V klientské zóně naleznete přednášky ke stažení a všechny další údaje k této akci. Prezentace jsou k dispozici po dobu 90 dnů od termínu konání.

Jste-li členem AEA, přihlašujete se svým osobním heslem a e-mailovou adresou přes členské přihlašovací rozhraní vpravo nahoře. Administrace Vám zobrazí všechny akce, na které jste se přihlásili a uhradili vložné, a do kterých můžete vstupovat.

Nejste-li členem AEA, obdržíte po přihlášení a úhradě vložného osobní heslo na kontaktní email, uvedený v přihlášce. Heslo je aktivní pro tuto konkrétní akci a po dobu 90 dnů od termínu jejího konání. Přihlašujete se číslem objednávky, které je uvedené na faktuře, a heslem přes nečlenské přihlašovací rozhraní vpravo nahoře.

Termíny konání

12.06.2018, 13.06.2018

Místo konání kurzu

Kongresový sál ČVUT - Masarykova kolej, Thákurova 1, Praha 6

Vaše aktuální cena
5 100,00 Kč bez DPH
(6 171,00 vč. DPH)
Cena pro členy
3 650,00 Kč bez DPH
(4 417,00 vč. DPH)

Pro získání této ceny
se prosím přihlašte.

Přihlásit

Přihlašovací formulář - závazná přihláška

Termín *

Kontaktní informace

Fakturační údaje

Položky označené hvězdičkou ( *) jsou povinné.